MX Player

MX Player dla Android

Zaawansowany, ale prosty w obsłudze odtwarzacz video

MX Player to darmowy odtwarzacz plików video na Android. Wyróżnia się ogromną ilością dostępnych opcji i mnogością obsługiwanych formatów. Jeśli szukasz kompletnego playera video na Android - koniecznie sprawdź MX Player.MX Player obsługuje prawie... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Obsługa napisów z polskimi znakami
  • Wiele opcji zmiany wyglądu obrazu
  • Podstawowe opcje zarządzania plikami
  • Czytelny i prosty interfejs

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

MX Player to darmowy odtwarzacz plików video na Android. Wyróżnia się ogromną ilością dostępnych opcji i mnogością obsługiwanych formatów. Jeśli szukasz kompletnego playera video na Android - koniecznie sprawdź MX Player.

MX Player obsługuje prawie wszystkie możliwe typy plików video i napisów. Aplikacja sama skanuje pamięć w poszukiwaniu filmów, więc nie trzeba ich dodawać ręcznie. Dzięki obsłudze gestów w łatwy sposób można film przewinąć do przodu lub do tyłu, wyciszyć, a za pomocą "szczypnięcia" powiększyć lub pomniejszyć obraz. W odtwarzanym filmie łatwo wybrać ścieżkę audio i dekoder. Możliwe jest też odtwarzanie video bezpośrednio z sieci, za pomocą adresu URL.

Odtwarzacz MX Player posiada dziesiątki różnorakich opcji. Pod tym względem przewyższa wiele podobnych programów z systemu Windows czy Mac. Z obrazem można zrobić chyba wszystko - zmienić proporcję, orientację, jasność, wstawić lub usunąć obrys, a także edytować czcionkę i wygląd napisów. MX Player pozwala też na podstawową edycję plików, czyli na usuwanie i zmienianie nazw plików.

MX Player to świetny player, który żadnego pliku się nie boi. Dzięki ogromnej ilości opcji pozwala na wyciśnięcie z każdego video ostatnich soków. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, odtwarzaczy filmów na Android!

Najczęściej pobierane Wideo na android

MX Player

Download

MX Player (MX Player)

Opinie użytkowników o MX Player

Sponsorowany×